Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 56 |
| Platums (mm) | 500 |
| Augstums (mm) | 300 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Rindu skaits | 2 |
| Ātra bloķēšana | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Krāsa | Balts |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 505 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.64 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 48 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1250 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 820 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 670 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
