Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 19 |
| Platums (mm) | 1500 |
| Augstums (mm) | 76 |
| Platums | 1500 mm |
| Augstums | 76 mm |
| Dziļums | 19 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1530 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.4 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1700 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 1170 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
