Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 6.5 |
| Platums (mm) | 12 |
| Augstums (mm) | 32.5 |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 76 mm |
| Dziļums | 19 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.44 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 420 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
