Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 310 |
| Platums (mm) | 265 |
| Augstums (mm) | 100 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| DIN sliežu skaits | 2 |
| Rindas attālums | 150 mm |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Ar kopni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 762 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 166 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.24 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 762 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 166 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.24 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1236 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1105 |
| Montāžas instrukcija (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
