Piederumi sadalei Univers
| Svars (neto) | 0.16 |
| ETIM klase | EC001285 Montāžas sliede |
| Modelis | DIN sliede (augšējā sliede) 35/7.5 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas aizsardzība | Nepārtraukti cinkots |
| Perforatora forma | Apaļš caurums |
| Materiāla biezums | 1 mm |
| Garums | 7.5 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 35 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.22 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 35 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.2 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 200 |
| Tehniskais pielikums 1 (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
