Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 5 |
| Platums (mm) | 76 |
| Augstums (mm) | 16 |
| Platums | 760 mm |
| Augstums | 160 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Materiāls | Cits |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.67 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 510 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
