Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 30 |
| Platums (mm) | 110 |
| Augstums (mm) | 80 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Stiprinājuma detaļas/-komplekts |
| Materiāls | Cits |
| Platums | 110 mm |
| Augstums | 80 mm |
| Dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.02 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.024 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 40 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 290 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 195 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 1.06 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1600 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1030 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 110.2 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
