Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 203 |
| Platums (mm) | 128 |
| Augstums (mm) | 68 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | 482,6 mm (19 collu) montāžas kronšteins |
| Materiāls | Plastmasas |
| Platums | 203 mm |
| Augstums | 68 mm |
| Dziļums | 128 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 68 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 203 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 128 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.34 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 185 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.33 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 900 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
