Piederumi sadalei Univers
| Svars (neto) | 0.083 |
| ETIM klase | EC002625 Montāžas piederumi (korpuss/skapis) |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Cits |
| Materiāls | Plastmasas |
| Platums | 215 mm |
| Augstums | 252 mm |
| Dziļums | 215 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 280 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.085 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 235 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 15 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.084 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 500 |
| Tehniskais pielikums 1 (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
