Piederumi sadalei Univers
| Svars (neto) | 4.139 |
| ETIM klase | EC002575 Izplatītāja montāža sērijveida iebūvētai ierīcei |
| Augstums | 450 mm |
| Platums | 750 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| DIN sliežu skaits | 3 |
| Rindas attālums | 150 mm |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Ar kopni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 510 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 460 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 106 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 4.14 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 510 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 460 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 106 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4.14 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 20 |
| Montāžas instrukcija (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
