Piederumi sadalei Univers
| Svars (neto) | 1.9 |
| ETIM klase | EC002575 Izplatītāja montāža sērijveida iebūvētai ierīcei |
| Augstums | 450 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| DIN sliežu skaits | 1 |
| Rindas attālums | 150 mm |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Ar kopni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 456 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 116 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.92 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 456 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 116 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.92 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 72 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
