Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 120 |
| Platums (mm) | 160 |
| Augstums (mm) | 750 |
| Augstums | 150 mm |
| Platums | 750 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| DIN sliežu skaits | 3 |
| Modulāro atstarpju skaits uz vienu DIN sliedi | 36 |
| Rindas attālums | 150 mm |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Ar kopni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 758 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 164 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 116 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.56 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 758 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 164 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 116 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.56 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 56 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1075 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
