Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 510 |
| Platums (mm) | 310 |
| Augstums (mm) | 125 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| DIN sliežu skaits | 4 |
| Modulāro atstarpju skaits uz vienu DIN sliedi | 48 |
| Rindas attālums | 150 mm |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Ar kopni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 510 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.23 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 510 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.23 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 48 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1228 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 820 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1120 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |