Piederumi sadalei Univers
| Svars (neto) | 0.759 |
| ETIM klase | EC002575 Izplatītāja montāža sērijveida iebūvētai ierīcei |
| Augstums | 150 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| DIN sliežu skaits | 1 |
| Modulāro atstarpju skaits uz vienu DIN sliedi | 10 |
| Rindas attālums | 150 mm |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Ar kopni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 162 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.76 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 162 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.76 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 105 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
