Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 216 |
| Platums (mm) | 215 |
| Augstums (mm) | 22 |
| Pašlīmējošs | Jā |
| Caurspīdīgs | Jā |
| Garums | 216 mm |
| Platums | 215 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.103 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 510 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.12 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 355 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 2.845 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1030 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 250.6 |
| Tehniskais pielikums 1 (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
