Piederumi sadalei Univers
| Svars (neto) | 8.159 |
| ETIM klase | EC001893 Sadalītāja montāža ierīces virsmas montāžai |
| Ar montāžas plāksni | Jā |
| Ar vāku | Jā |
| Augstums | 450 mm |
| Platums | 750 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 755 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 462 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 8.16 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 755 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 462 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 8.16 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 20 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
