Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 110 |
| Platums (mm) | 250 |
| Augstums (mm) | 75 |
| Augstums | 75 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Krāsains vāciņš | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 265 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 66 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.66 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 265 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 66 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.66 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 55 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 750 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 530 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 430 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 37.21 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 560 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 99.42 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
