Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 110 |
| Platums (mm) | 250 |
| Augstums (mm) | 300 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Ar vāku | Jā |
| Polu skaits | 5 |
| Kopņu attālums | 40 mm |
| Kopnes augstums | 5 mm |
| Kopņu biezums | 12 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 506 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 162 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 66 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.8 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 506 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 162 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 66 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.8 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 72 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 670 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
