Piederumi sadalei Univers
| Svars (neto) | 0.673 |
| ETIM klase | EC001896 Izplatītāju montāžas kopnes |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Seguma veids | Ar griezumu |
| Ar vāku | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 305 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 262 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.76 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 305 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 262 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.76 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 96 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
