Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 50 |
| Platums (mm) | 750 |
| Augstums (mm) | 300 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 750 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Rindu skaits | 2 |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 56 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 750 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.146 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 755 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 312 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 68 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.146 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 40 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
