Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 260 |
| Augstums (mm) | 460 |
| Augstums | 450 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Rindu skaits | 3 |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 450 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 56 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.603 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 458 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 262 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 66 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.58 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 72 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 780 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
