Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 510 |
| Platums (mm) | 460 |
| Augstums (mm) | 70 |
| Augstums | 450 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Rindu skaits | 3 |
| Ātra bloķēšana | Jā |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 450 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 56 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 500 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 510 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 474 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 82 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.98 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 28 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1186 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
