Piederums sadalei Univers
| Garums (mm) | 25.5 |
| Platums (mm) | 16.2 |
| Augstums (mm) | 6 |
| Modelis | Sakabes komplekts, augšdaļa |
| Platums | 162 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Dziļums | 255 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.62 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 32 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 560 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
