Piederums sadalei Univers
| Garums (mm) | 31 |
| Platums (mm) | 54 |
| Augstums (mm) | 74 |
| Modelis | Cits |
| Platums | 31 mm |
| Augstums | 74 mm |
| Dziļums | 54 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Krāsa | Cits |
| RAL numurs | 7001 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.765 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 500 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
