Piekļūšanas aizsardzība 450X500
| Garums (mm) | 0.5 |
| Platums (mm) | 46 |
| Augstums (mm) | 43 |
| Platums | 462 mm |
| Augstums | 440 mm |
| Dziļums | 2 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 2 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
