Pievadīšanas caurule 3000 mm, balta
| Diametrs (mm) | 50 |
| Garums (mm) | 3000 |
| Platums (mm) | 50 |
| Augstums (mm) | 50 |
| Pillar shape | Round |
| Model | Single-sided |
| Prewired | Nē |
| Adjustable | Nē |
| Column height | 3000 mm |
| Column height | 3000 mm |
| Column depth | 50 mm |
| Column width | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Number of usable covers | 1 |
| Cover width | 30 mm |
| Cover depth | 5 mm |
| Type of fastening | Stand (base) |
| Place variable | Jā |
| Suitable for ceiling mounting | Nē |
| Suitable for floor mounting | Jā |
| Cable entry | Top/bottom |
| Through-going profile | Jā |
| Material installation column | Aluminium |
| Material quality installation column | Other |
| Material installation column halogen free | Jā |
| Surface protection column | Wet varnished |
| Colour column | White |
| RAL-number column | 9010 |
| Material cover | Aluminium |
| Material quality cover | Other |
| Material cover halogen free | Jā |
| Cover surface | Wet varnished |
| Colour cover | White |
| RAL-number cover | 9010 |
| Number of partitions | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 3000 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 3.196 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 3000 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 36.96 |
| Mārketinga brošūra (lav) | Lejupielādēt šeit |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |