Pilns priekšējais nosegs 600x350mm
| Garums (mm) | 20 |
| Platums (mm) | 605 |
| Augstums (mm) | 345 |
| Platums | 350 mm |
| Augstums | 600 mm |
| Piemērots iežogojuma ēkas augstumam | 600 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Cinkots |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 2 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 2.491 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 2 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 692 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 387 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 59 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4.982 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
