Plakana ķēde 20x83mm
| Garums (mm) | 1000 |
| Platums (mm) | 83 |
| Augstums (mm) | 20 |
| Augstums | 20 mm |
| Platums | 83 mm |
| Garums | 1000 mm |
| Noderīgs šķērsgriezums | 1440 mm² |
| Bez halogēna | Jā |
| RAL numurs | 9005 |
| Pastāvīgo starpsienu skaits | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 1000 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 83 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.337 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 15 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 270 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.337 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 15 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 5.306 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 152.344 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |