Plaknes leņķis, 60×130, melns
| Garums (mm) | 185 |
| Platums (mm) | 131 |
| Augstums (mm) | 131 |
| Platums | 130 mm |
| Dziļums | 65 mm |
| Virziens | Augošs/lejupejošais |
| Simetrisks | Jā |
| Modelis | Formēts pārsegs |
| Leņķis | 90 ° |
| Leņķis | 90 ° |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Cits |
| Bez halogēna | Jā |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Krāsa | Melns |
| RAL numurs | 9011 |
| Ar aizsargfoliju | Nē |
| Ar kanāla savienotāju | Nē |
| Montāžas perforācija apakšā | Nē |
| Montāžas metodes vāks | Aptver |
| Ar kabeļa stiprinājuma klipu | Nē |
| Darba temperatūra | -30 °C |
| Darba temperatūra | 90 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 135 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.115 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 165 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 165 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.154 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 0.878 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 990 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 88.216 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Archicad | Lejupielādēt šeit |
| BIM objektu fails Revit | Lejupielādēt šeit |