Plaknes stūris 40×90, balts
| Garums (mm) | 45 |
| Platums (mm) | 128 |
| Augstums (mm) | 100 |
| Augstums | 40 mm |
| Platums | 90 mm |
| Modelis | Formēts pārsegs |
| Leņķis | 90 ° |
| Leņķis | 90 ° |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Cits |
| Bez halogēna | Jā |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Piemērots ķēdes integritātei | Nē |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Ar aizsargfoliju | Nē |
| Stiprinājuma veids | Pieķerties |
| Triecienizturība | IK07 |
| Darba temperatūra | -5 °C |
| Darba temperatūra | 60 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 128 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.09 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.086 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 205 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 0.56 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 970 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 65.32 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
