Q5 2 sānu sienas H1710 D400
| Garums (mm) | 12 |
| Platums (mm) | 400 |
| Augstums (mm) | 1560 |
| Piemērots kā sānu panelis | Jā |
| Piemērots kā aizmugurējais panelis | Nē |
| Piemērots korpusa ēkas dziļumam | 400 mm |
| Platums | 224 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Lakots |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Augstuma vienību skaits | 10 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1660 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 395 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 14 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 1330 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1230 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
