Radio pastiprinātājs, 2-viet, 10A, IP55, KNX
| Svars (neto) | 0.31 |
| ETIM klase | EC001097 Slēdžu piedziņa kopņu sistēmai |
| Kopņu sistēma KNX | Jā |
| Kopņu sistēma KNX radio | Jā |
| Kopņu sistēmas radio biežums | Jā |
| Kopņu sistēma LON | Nē |
| Kopņu sistēma Powernet | Nē |
| Radio bieža divvirzienu | Jā |
| Vietējā darbība / rokas darbība | Jā |
| Ar LED indikāciju | Jā |
| Pārslēgšanas jauda | 2300 W |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 100 W |
| Izejas jauda | 2300 W |
| Piemērots C slodzei | Nē |
| Maksimālais komutācijas kontaktu skaits | 2 |
| Pārslēgšanas strāva | 10 A |
| Nominālā strāva | 10 A |
| Nominālais darba spriegums | 195 V |
| Nominālais darba spriegums | 253 V |
| Dažādas fāzes savienojamas | Nē |
| Ar autobusu savienojumu | Nē |
| Kopnes modulis noņemams | Nē |
| Iebūvētās uzstādīšanas kārbas minimālais dziļums | 40 mm |
| Modulāra paplašināmība | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 35 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.31 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 16 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 219 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 151 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 44 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.36 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 16 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 367 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 323 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 232 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 6.212 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 384 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1078 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 172.088 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
