Rāmis ar durvīm, izmērs 1, RAL 9006 (sudraba)
| Garums (mm) | 36 |
| Platums (mm) | 348 |
| Augstums (mm) | 365.5 |
| Modelis | Apturēt durvis |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 348 mm |
| Augstums | 356.5 mm |
| Dziļums | 36 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Neapstrādāts |
| Krāsa | Cits |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 370 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.3 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 370 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 370 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.4 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 72 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
