Rāmis ar durvīm, izmērs 2, nerūsējošais tērauds
| Garums (mm) | 36 |
| Platums (mm) | 348 |
| Augstums (mm) | 505.5 |
| Platums | 348 mm |
| Augstums | 505.5 mm |
| Dziļums | 36 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 520 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.801 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 370 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 43 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.75 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 750 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
