Rāmis ar durvīm, izmērs 3, nerūsējošais tērauds
| Garums (mm) | 36 |
| Platums (mm) | 348 |
| Augstums (mm) | 630.5 |
| Modelis | Apturēt durvis |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 348 mm |
| Augstums | 630.5 mm |
| Dziļums | 36 mm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Virsmas apdare | Neapstrādāts |
| Krāsa | Pelēks |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 650 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 2.203 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 48 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
