Rāmis bez durvīm izmērs 1
| Garums (mm) | 36 |
| Platums (mm) | 348 |
| Augstums (mm) | 365.5 |
| Modelis | Aklā plāksne |
| Platums | 348 mm |
| Augstums | 356.5 mm |
| Dziļums | 9 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 370 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.721 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 630 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 295 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.75 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 72 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
