Rāmis, quadro
| Garums (mm) | 73 |
| Platums (mm) | 370 |
| Augstums (mm) | 266.5 |
| Piemērots jumta dēļiem | Jā |
| Piemērots grunts dēļiem | Nē |
| Platums | 370 mm |
| Augstums | 73 mm |
| Dziļums | 260 mm |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 370 mm |
| Piemērots korpusa ēkas dziļumam | 270 mm |
| Materiāls | Cits |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Ar deaerāciju | Nē |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | Nē |
| Ar kabeļa ievadi | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 430 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 283 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 165 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4.632 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 42 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
