Rāmis, Univers, ar durvīm, FW42U..
| Garums (mm) | 70.3 |
| Platums (mm) | 60.3 |
| Augstums (mm) | 3.7 |
| Modelis | Apturēt durvis |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 603 mm |
| Augstums | 703 mm |
| Dziļums | 13 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 705 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4.89 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1150 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
