Rāmis, Univers, ar durvīm, FW71U..
| Garums (mm) | 115.3 |
| Platums (mm) | 35.3 |
| Augstums (mm) | 4.3 |
| Modelis | Apturēt durvis |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 353 mm |
| Augstums | 1153 mm |
| Dziļums | 13 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| Krāsa | Balts |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 550 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.0051 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1500 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
