Rāmis, univers Z, 1 sekcija, 1250×300
| Svars (neto) | 2.138 |
| ETIM klase | EC000747 Durvis/vadības panelis (korpuss/skapis) |
| Platums | 352 mm |
| Augstums | 1302 mm |
| Dziļums | 13 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 3 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 31 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
