Rāmis, univers Z, 2 sekciju, 1400×550
| Garums (mm) | 1490 |
| Platums (mm) | 635 |
| Augstums (mm) | 85 |
| Platums | 602 mm |
| Augstums | 1452 mm |
| Dziļums | 13 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 1500 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 700 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1500 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 700 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 17 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1500 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
