Rāmis, univers Z, 4 sekciju,1250×1050
| Garums (mm) | 85 |
| Platums (mm) | 1102 |
| Augstums (mm) | 1302 |
| Platums | 1102 mm |
| Augstums | 1302 mm |
| Dziļums | 13 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 1300 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 5.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 1300 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 5.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 12 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1400 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
