Rāmis, univers Z, 5 sekciju,650×1300
| Svars (neto) | 3.999 |
| ETIM klase | EC002617 Vāks / aizpildījuma panelis / identifikācijas sloksne (korpuss/skapis) |
| Platums | 1352 mm |
| Augstums | 702 mm |
| Dziļums | 13 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 1352 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 702 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 4.6 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 550 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 4 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
