Regulējama DIN sliede 500mm
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 505 |
| Augstums (mm) | 140 |
| Modelis | DIN sliede (augšējā sliede) 15 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas aizsardzība | Karsti cinkots |
| Perforatora forma | Apaļš caurums |
| Materiāla biezums | 2 mm |
| Garums | 505 mm |
| Augstums | 140 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 2 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 2 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 614 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 181 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.52 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 180 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1725 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
