Releju bloks, 8x 10A /230V~, KNX
| Garums (mm) | 90 |
| Platums (mm) | 106.5 |
| Augstums (mm) | 69 |
| Kopņu sistēma KNX | Jā |
| Kopņu sistēma KNX radio | Nē |
| Kopņu sistēmas radio biežums | Nē |
| Kopņu sistēma LON | Nē |
| Kopņu sistēma Powernet | Nē |
| Radio bieža divvirzienu | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 6 |
| Vietējā darbība / rokas darbība | Jā |
| Ar LED indikāciju | Jā |
| Pārslēgšanas jauda | 7200 W |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 276 W |
| Izejas jauda | 1200 W |
| Piemērots C slodzei | Nē |
| Maksimālais komutācijas kontaktu skaits | 8 |
| Pārslēgšanas strāva | 10 A |
| Nominālā strāva | 10 A |
| Nominālais darba spriegums | 230 V |
| Nominālais darba spriegums | 230 V |
| Dažādas fāzes savienojamas | Jā |
| Ar autobusu savienojumu | Jā |
| Kopnes modulis noņemams | Nē |
| Modulāra paplašināmība | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.493 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 152 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 79 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.479 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 366 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 321 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 216 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 6.109 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1014 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 169.616 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| Produkta apraksts | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta programmatūra | Lejupielādēt šeit |