Rezerves durvis z/a Voltai, izmērs 1
| Garums (mm) | 36 |
| Platums (mm) | 348 |
| Augstums (mm) | 296.5 |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 288 mm |
| Augstums | 296.5 mm |
| Dziļums | 36 mm |
| Virsmas apdare | Neapstrādāts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.753 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 850 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.74 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 120 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
