Rezerves durvis z/a Voltai, izmērs 2
| Garums (mm) | 36 |
| Platums (mm) | 348 |
| Augstums (mm) | 445.5 |
| Versija kā stiklotas durvis | Nē |
| Versija kā durvis slēdžu bloķēšanas atvienošanai | Nē |
| Platums | 288 mm |
| Augstums | 445.5 mm |
| Dziļums | 36 mm |
| Virsmas apdare | Neapstrādāts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 460 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.077 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.06 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 120 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
