Rezerves nosegs UPV/HWV, izmērs 1
| Garums (mm) | 31 |
| Platums (mm) | 279 |
| Augstums (mm) | 294 |
| Augstums | 294 mm |
| Platums | 279 mm |
| Dziļums | 31 mm |
| Rindu skaits | 1 |
| Eņģes | Nē |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.255 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 370 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 330 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.24 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 32 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 420 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
