Rezerves nosegs UPV/HWV, izmērs 5
| Garums (mm) | 31 |
| Platums (mm) | 279 |
| Augstums (mm) | 818 |
| Augstums | 818 mm |
| Platums | 279 mm |
| Dziļums | 31 mm |
| Rindu skaits | 5 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Eņģes | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Krāsa | Balts |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 820 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 280 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.7 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 740 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 35 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.63 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1200 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
