Rindu spaile, 1x N-disks/ 1xF-caur L / 1x zemējums, 4²
| Garums (mm) | 90 |
| Platums (mm) | 51.5 |
| Augstums (mm) | 6 |
| Nominālā strāva | 26 A |
| Elektriskā savienojuma veids 1 | Skrūvju savienojums |
| Elektriskā savienojuma veids 2 | Skrūvju savienojums |
| Materiāla izolācijas korpuss | Termoplastisks |
| Platums | 90 mm |
| Augstums | 51.5 mm |
| Dziļums | 6 mm |
| Pamata krāsa | Pelēks |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 195 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 157 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.46 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 10000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
